GIT Consult

Specialista na Affiliate marketing

Specialista na Affiliate marketing Publikováno: 08.07.2019

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Nabízíme parádní pozici Specialisty na Affiliate marketing! Hledáme kandidáty, kteří mají alespoň základní znalosti affiliate marketingu a mají chuť se v tomto oboru dále vzdělávat. Letité zkušenosti u nás nepotřebujete, důležitý je pro nás obchodní duch a zájem o tento druh marketingu.

Co bude vaší náplní práce?
- Máme velké portfolio partnerů a na vás bude hledat další
- O ty stávající budete pečovat, budete jim prezentovat nové kampaně, pomáhat jim s technickými dotazy, s jejich webovými stránkami, atd.
- Naším affiliate partnerům budete vyplácet provize
- Budete připravovat nové kampaně , propagovat je a monitorovat je
- Na vás bude i hledání nových inzerentů a fakturování provizí
- Pravidelný reporting vás u nás nemine
- Cca 1 za měsíc vás čekají srazy affiliate komunity

Požadavky

- základní znalosti affiliate marketingu, zkušenosti v tomto oboru jsou velkou výhodou
- jekékoliv další zkušenosti v marketingu a obchodu jsou také velké plus
- výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
- pokročilou úroveň MS Excel
- skvělé numerické a analytické dovednosti

Nabízíme

- Balíček benefitů: 25 dní dovolené, 2 sick days, stravenky, Multisport kartu, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy
- Na datu nástupu se společně domluvíme na pohovoru
- První smlouva bude na jeden rok a když u nás budete spokojení, po roce smlouvu prodloužíme
- Kanceláře budete mít na Praze 5 na Smíchově

Region
Nástup
Dohodou
Typ zaměstnání
Plný úvazek
Kontaktní osoba
Karolína Čapková