GIT Consult

Specialista pasivní zákaznické linky – PŘÍCHOZÍ LINKA – PRE

Specialista pasivní zákaznické linky - PŘÍCHOZÍ LINKA - PRE Publikováno: 02.07.2019

Popis zaměstnavatele

Naším klientem je významná energetická společnost.

Náplň práce

Pro našeho klienta, Pražskou energetiku, nabízíme práci s nástupem od 1.9.2019.

Přidejte se k nám a pracujte od pondělí do pátku v příjemném a moderním prostředí zákaznické linky na Kubánském náměstí.

Jaký je náš typický pracovní den?
- vyřizujeme příchozí hovory zákazníků, zodpovídáme jejich dotazy a řešíme jejich požadavky
- optimalizujeme služby poskytované zákazníkům
- se zákazníky komunikujeme telefonicky a prostřednictvím e-mailu
- vše evidujeme v naší interní databázi
- pracujeme od pondělí do pátku 8 hod/den (včetně pauzy na oběd) v příjemném a moderním prostředí zákaznické linky na Kubánském náměstí

Požadavky

Co Vám můžeme nabídnout?
- zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hod/týden
- základní fixní mzdu 24 000 Kč + bonusovou složka. Průměrný výdělek je 30 000 Kč.
- stravenky v hodnotě 100 Kč od prvního odpracovaného dne
- 5 týdnů dovolené
- možnost kariérního postupu
- pravidelná produktová a komunikační školení
- pracovní smlouva na 1 rok s možností dlouhodobé spolupráce
- datum nástupu: 1.9.2019

Nabízíme

Jakého kolegu rádi přijmeme mezi nás?
- hledáme kolegu s komunikačními dovednostmi a klientským přístupem
- spolupracovníka s plynulou znalostí češtiny bez vad řeči a přízvuku
- absolventa SŠ s maturitou
- uživatele PC na běžné úrovni
- týmového hráče s proaktivním přístupem k práci

Kontaktní osoba
Erika Hájek Solíková