Specialista pasivní zákaznické linky v PRE – zkrácený úvazek

Specialista pasivní zákaznické linky v PRE - zkrácený úvazek Publikováno: 09.05.2019

Popis zaměstnavatele

Naším klientem je významná energetická společnost.

Náplň práce

Pro našeho klienta, Pražskou energetiku, nabízíme práci na zkrácený úvazek s nástupem od 1.6.2019.
Přidejte se k nám a pracujte od pondělí do pátku v příjemném a moderním prostředí zákaznické linky na Kubánském náměstí.
Jaký je náš typický pracovní den?
- vyřizujeme příchozí hovory zákazníků, zodpovídáme jejich dotazy a řešíme jejich požadavky
- optimalizujeme služby poskytované zákazníkům
- se zákazníky komunikujeme telefonicky a prostřednictvím e-mailu
- vše evidujeme v naší interní databázi
- nabízíme flexibilní pracovní dobu od pondělí do pátku dle v příjemném a moderním prostředí zákaznické linky na Kubánském náměstí

Požadavky

Jakého kolegu rádi přijmeme mezi nás?
- hledáme kolegu s komunikačními dovednostmi a klientským přístupem
- spolupracovníka s plynulou znalostí češtiny bez vad řeči a přízvuku
- absolventa SŠ s maturitou
- uživatele PC na běžné úrovni
- týmového hráče s proaktivním přístupem k práci
Zaujala Vás tato pracovní nabídka?
Pošlete nám svůj životopis ještě dnes a přidejte se mezi nás!

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
- zkrácenou pracovní dobu na 18,75 hod/týden - možno pracovat i více
- základní fixní mzdu 12 000 Kč + bonusovou složka cca 3.000 Kč
- stravenky v hodnotě 100 Kč od prvního odpracovaného dne
- 5 týdnů dovolené
- pravidelná produktová a komunikační školení
- pracovní smlouva od 1.6.2019 na 1 rok s možností dlouhodobé spolupráce
- možnost kariérního postupu

Region
Mzda
12000
Kontaktní osoba
Erika Hájek Solíková