GIT Consult

Specialista technické podpory

Specialista technické podpory Publikováno: 14.12.2018

Společnost zabývající se výrobou elektrotechniky pro domácí i průmyslové využití hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisty technické podpory.

Náplň práce

- příprava technických specifikací výrobků podle zadání
- konfigurace rozváděčů
- zodpovídání telefonických technických dotazů zákazníků
- technická podpora obchodního týmu

Požadavky

- SŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky
- znalost základních elektrotechnických norem výhodou
- znalost práce na PC (MS Office, SAP výhodou)
- schopnost samostatné a pečlivé práce, dobré komunikační dovednosti
- praxe v oboru výhodou
- základní znalost AJ slovem i písmem výhodou

Nabízíme

- spolupráci na hlavní pracovní poměr
- spolupráce na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení
- zajímavé finanční ohodnocení
- benefity - stravenky, flexipassy, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené
- nástup ihned

Místo výkonu
Ústí nad Orlicí, Praha
Mzda
28 000 - 33 000 CZK
Kontaktní osoba
Radka Juppová