Specialista zákaznické linky-Nymburk-Zkrácený úvazek od 1.9.2019

Specialista zákaznické linky-Nymburk-Zkrácený úvazek od 1.9.2019 Publikováno: 07.06.2019

Popis zaměstnavatele

Naším klientem je významná energetická společnost.

Náplň práce

Nastartuj svoji kariéru! Pražská energetika ti pomůže!
Ukaž, co v tobě je a staň se součástí silné prosperující společnosti působící na trhu energií už 120 let! Pražská energetika hledá posily do nově vytvořeného týmu zákaznické linky v Nymburce.

Co tě čeká?
Budeš součástí týmu, který pečuje a komunikuje se stávajícími zákazníky za účelem zkvalitnění jimi odebíraných produktů
Se zákazníky komunikujeme telefonicky a prostřednictvím e-mailu
Nemine tě práce s interní databází (SAP)
Pracujeme od pondělí do pátku 7,5 hod/den v příjemném a moderním prostředí zákaznické linky

Požadavky

„Mluvíš plynule česky? Máš alespoň SOŠ vzdělání? Jsi běžným uživatelem PC?“

Nabízíme

Co za to?
Zkrácený úvazek na 18,75 hod. týdně
Nástup 1.9.2019, nebo 1.11.2019
Pracovní smlouva na dobu 1 roku s možností dlouhodobé spolupráce
Fixní mzda 11.000 Kč
Bonusy po zapracování průměrně 5.000 Kč měsíčně
100 Kč stravenky od 5 odpracovaných hodin denně
Vlastní pracovní stůl a osobní prostor
Moderní, čisté a pohodlném pracovní prostředí přímo u vlakového nádraží v ulici V Kolonii 391
Chceš být veden těmi nejlepšími team leadery a posunout tak svou kariéru zase o kus dál?
Pošli nám svůj životopis právě teď a my tě budeme kontaktovat, abychom se vzájemně poznali.
Těšíme se na spolupráci 🙂

Kontaktní osoba
Erika Hájek Solíková