GIT Consult

Specialista zákaznické linky pro Pražskou energetiku

Specialista zákaznické linky pro Pražskou energetiku Publikováno: 11.09.2018

Popis zaměstnavatele

Naším klientem je významná energetická společnost.

Náplň práce

- Aktivní péče o stávající klienty společnosti za účelem jejich retence
- Poskytování informací týkajících se odebíraných produktů včetně technických parametrů
- Vyřizování požadavků zákazníků a zodpovídání jejich dotazů
- Telefonická a e-mailová komunikace
- Evidence dat v interní databázi – SAP

Požadavky

- SŠ / SOU vzdělání
- Zkušenost s komunikací s klienty výhodou
- Plynulá znalost češtiny slovem i písmem, bez vad řeči a přízvuku
- Uživatelská znalost práce na PC
- Zákaznický přístup
- Nástup 1. 10. 2018 eventuálně 1. 11. 2018

Nabízíme

- Zkrácenou pracovní dobu od pondělí do pátku na 7,5 hodiny denně + 0,5 hodiny pauza na oběd (směny od 8:00 do 16:00 nebo od 10:00 do 18:00)
- Hrubou měsíční mzdu 22 000 Kč + pohyblivou složku ve výši cca 4 000 Kč / měsíc
- Stravenky v hodnotě 100 Kč od 5 odpracovaných hodin denně
- 5 týdnů dovolené, 3 sick days
- Pracovní smlouvu na 1 rok s možností dlouhodobé spolupráce
- Příjemné pracovní prostředí moderní zákaznické linky

Region
Nástup
1.10.2018 nebo 10.11.2018
Kontaktní osoba
Havlíková Kamila