GIT Consult

Specialista/ka pasivní zákaznické linky pro PRE

Specialista/ka pasivní zákaznické linky pro PRE Publikováno: 10.09.2018

Popis zaměstnavatele

Naším klientem je významná energetická společnost.

Náplň práce

· vyřizování příchozích hovorů zákazníků, zodpovídání jejich dotazů a řešení jejich požadavků
· optimalizace služeb poskytovaných zákazníkům
· telefonická i e-mailová komunikace se zákazníky
· evidence v interní databázi
· pracovní doba od pondělí do pátku - 8 hod/den (včetně pauzy na oběd) v příjemném a moderním prostředí zákaznické linky na Kubánském náměstí

Požadavky

· hledáme kolegu s komunikačními dovednostmi a klientským přístupem
· spolupracovníka s plynulou znalostí češtiny bez vad řeči a přízvuku
· absolventa SŠ s maturitou
· uživatele PC na běžné úrovni
· týmového hráče s proaktivním přístupem k práci

Nabízíme

· fixní mzda 24 000 Kč + bonusy
· stravenky v hodnotě 100 Kč od prvního odpracovaného dne
· 5 týdnů dovolené
· pravidelná produktová a komunikační školení
· pracovní smlouva od 1.2.2019 na 1 rok s možností dlouhodobé spolupráce
· možnost kariérního postupu
· možnost i polovičního úvazku

Region
Nástup
1.2.2019
Mzda
24 000 Kč + bonusy
Typ zaměstnání
Plný úvazek
Kontaktní osoba
Havlíková Kamila