GIT Consult

Specialista/ka servisní linky s angličtinou

Specialista/ka servisní linky s angličtinou Publikováno: 14.12.2018

Popis zaměstnavatele

Významná technologická společnost

Náplň práce

- telefonická podpora stávajících klientů a partnerské sítě
- informování klientů, zodpovídání dotazů a řešení vzniklých problémů
- průběžná aktualizace zákaznických dat
- účast na rozvoji obchodní spolupráce
- spolupráce na akcích pro zákazníky s oddělením marketingu

Požadavky

- středoškolské vzdělání s maturitou
- pokročilou znalost anglického jazyka
- rozvinuté komunikační dovednosti, plynulou znalost českého jazyka bez vad řeči a přízvuku
- ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

- zázemí významné společnosti
- balíček benefitů - 5 týdnů dovolené, 3 sick days, kafeterie, stravenky, bonusy, firemní akce
- úvodní zaškolení
- finanční ohodnocení 25 000 - 28 000,- Kč
- nástup ihned

Region
Mzda
25 000- 28 000
Kontaktní osoba
Radka Juppová