GIT Consult

Správce intranetu

Správce intranetu Publikováno: 01.04.2019

Popis zaměstnavatele

Jedna z největších telekomunikačních společností v ČR.

Náplň práce

- Správa interního redakčního systému (v PHP frameworku Zend)
- Vytváření a editace intranetové webové stránky
- Správa aplikaci pro interní mailing
- Vytváření registračního formuláře včetně zasílání notifikačních emailů a generování reportů
- Budete-li chtít, můžete se podílet i na vývoji nové interní sociální sítě, kterou by mělo denně využívat více než 4500 zaměstnanců. Tuto sociální síť napojujeme na stávající redakční systém.
- Budete pracovat v malém neformálním týmu, který nespadá do IT oddělení

Požadavky

- PHP
- HTML (ideálně HTML5) a CSS (ideálně CSS3)
- Javascript (+jQuery, AJAX)
- MySQL (základní znalost)
- Verzování kódu

Nabízíme

- Mzdové ohodnocení od 35 000 Kč, hrubý fix a bonus až 15 % za 6 měsíců dle Vašeho výkonu
- Zkrácený úvazek či flexibilní pracovní dobu včetně home-office 1x týdně
- Příspěvek na pracovní mobilní telefon dle vlastního výběru až do výše 7 200 Kč nebo cafeterie s 18 000 body
- Jazykové kurzy, příspěvek na připojištění, stravenky, 25 dnů dovolené a 3 dny zdravotního volna

Region
Nástup
Ihned
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko