GIT Consult

Stavbyvedoucí – cesty/mosty, úsek D3

Stavbyvedoucí - cesty/mosty, úsek D3 Publikováno: 06.11.2019

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Jste stavbyvedoucí a máte alespoň 3 roky zkušeností?

Rozjíždíme projekt 'Stavba dálnice D3 'a hledáme lidi, kteří mají chuť pracovat a nadále se v tomto oboru vzdělávat.

Nejedná se o krátkodobou spolupráci. Hledáme lidi, kteří se s námi budou chtít podílet i na dalších zajímavých projektech.

Co vás čeká?
- Odpovědnost za organizaci a realizaci stavebních prací v souladu s harmonogramem postupů prací a dodržováním požadavků kvality.
- Odpovědnost za dodržování technologických postupů.
- Odpovědnost za správné plánování postupů stavebních prací.
- Zajištění projektové a realizační dokumentace zakázek.
- Odpovědnost za předávání dokladů potřebných k fakturaci a měsíční závěrce.
- Koordinace prací realizovaných přes subdodavatelé, spolupráce při výběrových řízeních na subdodavatelé.
- Zajišťování prováděných činností v souladu se smlouvou o Dílo, platnou legislativou a interními předpisy.

Požadavky

Co od Vás potřebujeme?

- Min. SŠ vzdělání
- Min. 3 roky zkušenosti na této či podobné pozici
- ŘP sk. B (aktivní řidič)
- Nástup ihned/dohodou

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout?

- Mzda dle zkušeností + měsíční bonusy + roční bonusy
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Služební vůz
- Možné ubytování
- Diety
- Spolupráci na zajímavém projektu
- Práce ve stabilní společnosti na pracovní smlouvu + možné i na IČO
- A mnoho dalších...

Místo výkonu
České Budějovice
Obor
Nástup
ihned/dohodou
Kontaktní osoba
Nikola Rejlová