GIT Consult

STROJNÍ MONTÉR – automatizační celky

STROJNÍ MONTÉR - automatizační celky Publikováno: 16.01.2019

Pro tradiční a stabilní českou společnost - výrobce zkušebních zařízení a montážních a technologických linek pro AUTOMOTIVE - hledáme do jejich týmu novou posilu:

Náplň práce

Co bude Vaší každodenní náplní práce?

· Budete pracovat v 10 členném týmu – kde se budete zabývat montáží jednoúčelových strojů nebo stavbou pneumatických obvodů na základě výrobní dokumentace.
· Jedná se o jednosměnný provoz – 8 hod denně.
· lokalita Jablonec, občasné pracovní cesty většinou 1 denní – montáž strojů přímo u klienta
· Servisní činnost

Požadavky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
· Odborné vyučení ve strojním oboru nebo SPŠ strojní
· Zkouška z vyhlášky 50/178 Sb./ § 6
· 2+ let praxe v oblasti montáže strojů podmínkou
· Čtení výkresové dokumentace
· Manuální zručnost a technické myšlení
· Zkušenost s pneumatickými systémy výhodou
· AJ- základní – výhodou
· ŘP sk.B je podmínkou

Nabízíme

Co Vám za Vaši práci chceme nabídnout:

· zajímavé platové ohodnocení – fix + osobní ohodnocení
· 13. plat + polovinu 14.platu
· 5 týdnů dovolené
· příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
· dotované stravování 100Kč stravenky
· možný profesní růst

Místo výkonu
Jablonec nad Nisou
Obor
Kontaktní osoba
Marcela Slovakova