GIT Consult

Team leader – pravá ruka šéfa vývoje

Team leader - pravá ruka šéfa vývoje Publikováno: 08.07.2020

High tech společnost, která je významným nákupním portálem a patrí mezi nejnavštěvovanější weby.

Náplň práce

- Stanete se pravou rukou šéfa vývoje.
- Nepřímo vést a rozvíjet technické leady daných skupin.
- Spoluvytvářet smysluplné vize v daných oblastech skupin a k nim odpovídající cíle.
- Komunikovat takové vize napříč vývojovými týmy celé skupiny (9 krajin).
- Spoluvytvářet konkrétní technologické postupy a principy pro vývoj.
- Sjednocovat architekturu služeb týmů se strategií technických skupin.
- V rámci agilního prostředí technologicky slučovat několik platforem v jednu.
- Sjednocovat (zatím české) technické skupiny se všemi týmy v společnosti.
- Spolupořádat společné technické workshopy a setkání.
- Vzdělávat se v hlavních oblastech vývoje webových aplikací.
- Úzce spolupracovat s Tribe Leadry a CTO, dále spolupracovat s CPO a vedením firmy na směřování celého produktu a vývoje skupiny.

Požadavky

- Rozsáhlý všeobecný přehled a sledování současných trendů v oblasti technologií a nástrojů pro tvorbu webových aplikací.
- Praktické zkušenosti s vývojem a návrhem architektury webových aplikací.
- Zkušenosti a talent pro leadership a důvěru v něj.
- Proaktivitu v souladu se strategií firmy.
- Chuť se neustále učit a pracovat na sobě.
- Schopnost práce s vizí a její realizace.
- Stabilitu, odolnost, empatii a nekonfliktní komunikaci.
- Potřebu spolupracovat a hledat společná řešení.
- Angličtinu na dobré komunikační úrovni.

Výhodou:

- Zkušenosti s rozvojem, přímým i nepřímým vedením lidí.
- Znalost technologií a nástrojů, které používáme: Python, JS, Go, PHP, Docker, Kubernetes, Git, Jira, SCRUM, OKR
- Smysl pro humor a agilní mindset.

Nabízíme

- Vynikající pracovní prostředí – společnost má velice kladné hodnocení zaměstnanců na sociálních sítích
- Práce s novými technologiemi
- Prostředí, kde můžeš přicházet s novými nápady
- Neformální prostředí a velká míra samostatnosti
- Kancelář v centru Prahy s velkou terasou
- Každodenní přísun vitamínu pro zdraví
- Fotbálek, šipky a Xbox pro odpočinek
- Benefitní systém Cafeteria
- Relaxační cvičení na pracovišti
- Výuka angličtiny

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko