GIT Consult

Technická zákaznická podpora

Technická zákaznická podpora Publikováno: 31.01.2019

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

- zprostředkování informací mezi zákazníky, komerčním týmem a technickým servisem v Rakousku
- vyřizování požadavků klientů
- kalkulace nabídkových cen výrobků firmy
- aktualizace ceníků a produktové dokumentace
- technická kontrola objednávek
- příprava prezentací výrobků pro potenciální zákazníky a partnery

Požadavky

- SŠ/VŠ technického oboru - ideálně technika tepelných čerpadel, životního prostředí, klimatizací
- minimálně středně pokročilá znalost anglického jazyka
- dobrá znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel, Outlook)
- orientace ve stavební výkresové dokumentaci
- logické myšlení a pečlivost
- komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme

- flexibilní pracovní dobu - docházíte dle svých časových možností, cca 20 hodin týdně
- možnost dlouhodobé spolupráce
- pracoviště na Praze 4 - Budějovická
- nástup: ihned

Region
Nástup
Ihned
Typ zaměstnání
Částečný úvazek
Kontaktní osoba
Karolína Čapková