GIT Consult

Technický konzultant – Java

Technický konzultant - Java Publikováno: 29.04.2019

Popis zaměstnavatele

Technologická společnost.

Náplň práce

Zodpovědnost za úspěšnou realizaci svěřené části řešení, tedy za:

- dokumentaci navrhovaného procesně technického řešení,
- dokumentaci skutečně provedeného řešení,
- vývoje řešení,
- testování řešení, předání do provozu a jeho podpora.
- Práce na interních projektech
- Práce na zajištění podpory dalších strategických projektů podle přidělení přímým nadřízeným nebo Výkonným ředitelem společnosti.
- Zodpovědnost spolu s projektovým manažerem a Delivery Directorem za zajištění shody dodaného řešení s očekáváními zákazníka

Požadavky

Kvalifikační požadavky:

- Znalost programovacího jazyka Java
- Znalost SQL, HTML, CSS, XML
- Znalosti objektově orientovaného programování
- Znalost AJ na pasivní až středně pokročilé úrovni
- Základní všeobecný přehled o informačních technologiích a oborových trendech
- Schopnost pracovat samostatně i v týmu
- Ochota pracovat na svém odborném a osobním růstu
- SŠ/VŚ

Výhodou je:

- Znalost Spring framework, Hibernate, Maven2, XSD
- Základní znalost OS Linux
- Zkušenosti s vývojem webových aplikací

Nabízíme

- Přístup k zajímavým technologiím
- Příjemné prostředí mladého a přátelského kolektivu středně velké firmy
- Kurzy AJ a možnost dalšího vzdělávání a pracovního růstu
- Odpovídající platové ohodnocení a zajímavé firemní benefity

Region
Obor
Mzda
40000 - 60000
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko