GIT Consult

TECHNOLOG výrobních linek na výrobu ložisek

TECHNOLOG výrobních linek na výrobu ložisek Publikováno: 08.08.2018

společnost, která je japonským výrobcem ložisek pro automobilový průmysl

Náplň práce

- Vytvoření a provádění preventivního programu údržby
- Opravy a odstraňování problémů výrobních zařízení
- Tvorba technických výkresů
- Souvislé zdokonalování výrobních zařízení v jejich kapacitě, kvalitě, bezpečnosti a vlivů na životní prostředí
- Jednání a spolupráce s dodavateli zařízení pro výrobní linky ve věcech technických parametrů, cen, dodávek, platebních podmínek, atp.
- Dohled a koordinace dodavatelů za účelem řádné instalace výrobních zařízení
- Dohled nad bezpečnostními a environmentálními standardy výrobních zařízení
- Úzká spolupráce s nástrojárnou společnosti
- Kontrola dodržování pravidel systému řízení jakosti ISO/TS 16949 a environmentálního systému řízení ČSN EN ISO 14001, požární ochrany a systému managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci OHSAS 18001
- Organizování korektivních a preventivních akcí a neustálého zlepšování systému řízení ve výše zmíněných oblastech

Požadavky

- min. SŠ/vyučen technického směru
- praxe ve výrobní společnosti, automobilový průmysl a oblast obrábění/tváření kovů výhodou
- Znalost výkresové dokumentace
- znalost vyhlášky 50 § 6 podmínkou
- Znalost práce na PC (MS Office)
- Základní znalost programování PLC podmínkou
- Angličtina – pokročilá – denní komunikace
- Zkušenost s vedením týmu
- Řidičký průkaz sk. B
- Manuální zručnost
- Zodpovědnost, přesnost, spolehlivost
- Ochota učit se novým věcem
- Stresová odolnost, flexibilita
- Analytické a logické myšleni, orientace na výsledek

Nabízíme

- práce na 1 směnu
- ázemí zavedené mezinárodní společnosti
- široká škála firemních benefitů
- Mzda: od 30 000 Kč - odvislé od zkušeností

Místo výkonu
Brno
Region
Obor
Nástup
ihned nebo dohodou
Kontaktní osoba
Iveta Pešková