GIT Consult

Telesales Representative

Telesales Representative Publikováno: 13.02.2020

Popis zaměstnavatele

Distributor kancelářského zboží

Náplň práce

Dobrý obchod můžete dělat v terénu, nebo v kanceláři u telefonu. A my hledáme zapálené kandidáty na pozici Telesales Representative, kteří chtějí dělat obchod z pohodlí kanceláře.
Pokud jste zodpovědní, rádi navazujete vztahy s lidmi a chcete byt součástí sehraného týmu, který sídlí v Hostivicích, podívejte se na nabídku níže.

Naším klientem je přední evropská společnost v poskytování kancelářských produktů a služeb. Firma si zakládá na firemních hodnotách a přátelské kultuře. Kolegové se s Vámi rádi zasmějí a také komukoliv rádi poradí.

Staňte se součásti a přihlaste se na tuto pozici.

Hlavní pracovní náplň:
o Telefonický kontakt s našimi stávajícími zákazníky a akvizice nových zákazníků
o Kompletní péče o stávající zákazníky, poradenství, zajišťování jejich spokojenosti
o Administrativní činnosti
o Spolupráce s ostatními obchodními odděleními napříč společnosti

Požadavky

Ideální kandidát bude mít:
o Obchodního ducha a nebude se bát oslovovat zákazníky
o Chuť pracovat v týmu a učit se novým věcem
o Dobrou znalost MS Office
o Minimálně SŠ vzdělání s maturitou a nemusíte mít ani žádnou praxi

Nabízíme

Co nabízíme:
o Motivující mzdové ohodnocení
o Příspěvek na dopravu
o Možnost profesního růstu a rozvoje
o Rozvoj obchodních dovedností na míru formou Obchodní akademie klienta
o 5 týdnů dovolené
o Stravenky v hodnotě 104 Kč
o Příspěvek na penzijní připojištění
o Zaměstnanecké slevy
o A také pěknou terasu, kde můžete v létě poobědvat a dobrou kávu přímo na pracovišti
o Sídlo klienta se sice nachází v Hostivicích, ale ze Zličína cesta autobusem trvá pouze 13 minut

Pokud Vás nabídka oslovila, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis a my Vás budeme kontaktovat.

Hodně štěstí!

Kontaktní osoba
Erika Hájek Solíková