GIT Consult

Tester – integrační testování

Tester - integrační testování Publikováno: 06.06.2019

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

· Výkon integračního testování v oblasti náběru a zpracování objednávek na zřízení/změnu/zrušení telekomunikačních služeb a v oblasti příjmu a zpracování hlášení poruch
· Příprava a údržba automatický testů
· Součinnost na přípravě testovacích scénářů
· Příprava testovacích dat
· Podpora řešení identifikovaných defektů

Požadavky

· Praxe v oblasti integračního testování
· Znalost SQL a SOAP
· Zkušenost s automatizací testování
· Znalost libovolného skriptovacího nebo programovacího jazyka
· Znalost Windows a Linux
· Znalost REST, JAVA výhodou
· Zkušenost z telekomunikací, příp. bankovnictví a ISTQB výhodou
· Spolehlivost, důslednost, týmový hráč
· Základní angličtina na úrovni technické dokumentace

Nabízíme

· Bonusy ve výši 15% ročního příjmu, vypláceno pololetně
· Flexibilní pracovní dobu
· Mobilní telefon s 10GB dat měsíčně
· Týden dovolené navíc
· Cafeteria s 18 000 Kč
· Příspěvek na pohonné hmoty
· Příspěvek na internet doma
· Možnost spolupracovat s profesionály v oboru a rozvíjet se dál
· Důkladné zaškolení

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko