GIT Consult

Tester – koordinátor migrací

Tester – koordinátor migrací Publikováno: 25.01.2019

Popis zaměstnavatele

Významná společnost působící v oblasti pojišťovnictví

Náplň práce

Jde o skvělou příležitost pro již zkušeného testera, který se podílel na implementaci středních nebo větších korporátních IS a má předpoklady koordinovat migrační procesy a své juniornější kolegy. Testujeme manuálně i automatizovaně a pracujeme dle agilních metodik.

Co bude Vaše práce?
- release management - koordinace a podpora nasazování aplikací (5 – 15 kolegů)
- komunikace ohledně integračních systémů
- podpora přidělených aplikací a koordinace harmonogramu při jejích nasazování
- zátěžové testování
- definování a správa testovacích postupů
- tvorba testovacích skriptů a testovací dokumentace
- reporting a vyhodnocení
- testování nových funkčností
- spolupráce s vývojáři, IT analytiky a s externími dodavateli

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
- zkušenost s manuálním a automatizovaným testováním
- znalost XML/XSLT a tvorby SQL dotazů
- výhodou znalost systému Smartmeter

Nabízíme

- Smysluplnou a užitečnou práci na HPP pro jednoho z TOP zaměstnavatelů v ČR
- Příležitost realizovat svoje nápady (přestože jsme korporace se všemi + a -, realizujeme změny a dáváme šanci novým podnětům)
- Příjemný a pohodový kolektiv, který se setkává nejen v práci
- Pružnou pracovní dobu
- Možnost home office
- Firemní notebook a služební SIM
- Přes 100 různých benefitů, ze kterých si vybere opravdu každý - pár příkladů: 25 dní dovolené + dalších 5 dní volna, Multisport karta, Cafeterie atd.
- Pravidelná školení
- Team buildingové akce

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko