GIT Consult

Výpomoc ve skladu – dočasný či stálý přivýdělek

Výpomoc ve skladu - dočasný či stálý přivýdělek Publikováno: 20.03.2020

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Jste to právě vy, koho se dotkla současná situace a jste momentálně bez příjmu? Rádi byste si přivydělali pár korun na víc? Pokud ano, neváhejte a obraťte se na nás. Sháníme uchazeče na výpomoc do skladu.

Pracovní náplň je zde různorodá. Můžete být součástí týmu, který má na starosti příjem zboží, skenování či chystání zboží již dle konkrétních objednávek.

Jak to u nás funguje?
- pracovní doba je na 12-ti hodinové směny (střídáme se ve skupinách, abychom se navzájem potkávali co nejméně)
- víme, že bezpečnost je důležitá a držíme se motta 'chráním sebe, chráním tebe'. Při práci používáme ochranné pomůcky (respilon, rukavice) a desinfekci
- práci ve skladě u nás zvládne každý, nejedná se o fyzicky náročnou práci

Jaká je pracovní náplň?
- manipulace se zbožím v rámci skladu (příjem zboží, skenování, chystání zboží dle objednávek)
- práce s počítačem, skenery

Požadavky

- možnost pracovat na 12-ti hodinové směny
- ochota odpracovat alespoň 10 směn
- chuť do práce a dobrá nálada
- VZV výhodou, nikoli podmínkou

Nabízíme

- práci na HPP či DPČ
- mzda 125 Kč/h + bonusy
- občerstvení na pracovišti zdarma
- možnost nástupu: ihned
- místo výkoný práce: Horní Počernice, Klecany - Zdibsko
Těšíme se na vaše reakce!

Region
Mzda
125
Kontaktní osoba
Dvořáková Iveta