GIT Consult

Vývojář Dynamics AX

Vývojář Dynamics AX Publikováno: 18.04.2018

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

- vývoj úprav a nových funkcionalit v ERP systému MS Dynamics AX, včetně jejich testování a tvorby související technické dokumentace
- spolupráce s projektovým týmem při technickém návrhu systému
- součinnost při integraci na ostatní zákaznické systémy
- úzká spolupráce s ERP konzultanty a ostatními členy projektového týmu

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání, zaměření na IT je výhodou
- min. 2 roky praxe na pozici programátora/vývojáře ERP systémů
- zkušenosti s vývojem v X ++
- znalost dalšího objektově orientovaného programovacího jazyka (např. C#, C++, Visual Basic, atp.) výhodou
- znalost MS SQL a Reporting services výhodou
- proaktivní přístup, vysoký stupeň samostatnosti, schopnost týmové práce
- schopnost orientace na detail, ale i celkový výsledek
- min. pasivní znalost anglického jazyka (čtení dokumentace)

Nabízíme

- možnost flexibilních úvazků/home office, pružná pracovní doba
- máte možnost být u projektů od nabídky až po realizaci, získat technické know-how a účast i na mezinárodních projektech
- budete mít k dispozici nové aplikace a nástroje
- na náš účet si můžete pořídit libovolnou odbornou knížku, kurz nebo seminář, který vám pomůže ve vašem rozvoji a být lepší v tom, co děláte
- nad rámec klasických benefitů se společně s námi můžete vydat na lyže, poznávací výlety a klidně i získat příspěvek na domácí internet
- nástup možný ihned

Region
Obor
Nástup
Ihned
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko
Omlouváme se, momentálně řešíme technické problémy s odesíláním emailů na této stránce. Pokud nás chcete kontaktovat nebo zaslat vaše CV, napište nám prosím na email office@gitisit.cz. Vaši žádost zpracujeme co možná nejdříve. Děkujeme za pochopení!
We are sorry but at this moment we are experiencing some technical issues. If you want to contact us or send your CV, please use an email office@gitisit.cz. We will process your application as soon as possible. Thank you for your understanding!
  upload file ... Limit reached, delete at least one file below to add more.

V intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, souhlasím se zpracováním mých osobních údajů. Souhlas je udělen společnosti GIT Consult Czech s.r.o., IČ: 264 21 585, sídlo Fügnerovo náměstí 1808/3, 120 00 Praha jakožto správci pro účely zprostředkování zaměstnání a dále pro účely evidování mé osoby jako potenciálního zaměstnance u této společnosti nebo jejích klientů. Souhlas uděluji na dobu 3 let ode dne odeslání mých osobních údajů správci. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude výše uvedená společnost provádět prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem poučen o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány.