GIT Consult

Vývojář PL/SQL a aplikační podpora

Vývojář PL/SQL a aplikační podpora Publikováno: 09.04.2019

Největší česká finanční instituce s více než 5 miliony klienty.

Náplň práce

· vývoj databáze/aplikace pro oddělení Risku a práce na jejich kontinuálním rozvoji
· spolupráce s dodavateli aplikací na technických specifikacích a jejich realizaci
· účast na návrhu architektur technologických a DevOps platforem
· podílení se na provozu aplikací, včetně instalace nových verzí
· spolupráce na designu a analýze aplikací

Požadavky

· vývojářska zkušenost s jazyky SQL a PL/SQL
· znalost SQL databází (Oracle, MSSQL, PostgreSQL)
· schopnost tvorby ETL procesů
· VŠ/SŠ vzdělání v technické oblasti

Nabízíme

· roční bonus
· příspěvek na penzijní připojištění
· vzdělávací a rozvojové akce
· stravenky (v hodnotě 95 korun za den) plně hrazené zaměstnavatelem
· cafeteria s ročním příspěvkem 6 tisíc korun
· dovolená v rozsahu 5 týdnů ročně
· zdravotní volno 5 dnů ročně

Region
Obor
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko