GIT Consult

MyJsmeGit_Kristina_Nohavicova

 

V GIT pracují různí lidé. Mají různé pracovní náplně, různé motivace i zájmy, ale jedno mají společné a to GIT. Rozhodli jsme se proto každý měsíc představit jednoho ze zaměstnanců GIT v trochu tradičnějším stylu. 

 

 

Dnes představujeme:

Jméno: Kristina Nohavicová

Pracovní pozice: Consultant pro IT recruitment

Počet let v GIT: 2 roky

Kristina nejen pomáhá s online marketingem, ale věnuje se i dalším činnostem. Minulý rok pomáhala vytvářet výzdobu na Halloween.

Popiš, co děláš v GIT, jak vypadá tvůj pracovní den?

Jsem IT recruiter. Většinu času mluvím nebo si píšu s lidmi z IT a HR. Ať už jsou to „kandidáti,“ tedy ti, kteří projevili zájem o některou z pracovních nabídek, které máme v portfoliu, nebo naši klienti. Můj den může vypadat například takto: Ráno si přečtu emaily a odpovím na ně. Projdu reakce na pracovních portálech. Potom přijde kandidát na pohovor. Popovídáme si a domluvíme se na prezentaci u klienta. Zpracuji CV a informace získané během setkání a prezentuji uchazeče klientovi. Odpoledne připravuji pracovní inzerci a vyhledávám a oslovuji budoucí uchazeče aktivně, například na LinkedInu. K večeru přijde kandidátka, které se kvůli práci hodilo setkání až po běžné pracovní době. 

Během celého dne vyřizuji telefonáty a akutní emaily, jak je potřeba. Také pomáhám s některými dalšími činnostmi ve firmě, například online marketingem, což je pro mě vítané zpestření.

 

Pamatuješ si, jakým byl tvůj první den v GIT a co sis myslela?

Kristina jako gejša na Halloweenském večírku GIT

Už během výběrového řízení na mě GIT udělalo velmi dobrý dojem a do práce jsem se hodně těšila. Samozřejmě jsem měla trochu obavy, jestli se vše naučím a zvládnu, ale kolegové byli velmi přátelští a měla jsem možnost zorientovat se svým vlastním tempem. Vlastně jsem si hlavně myslela, že jsem měla štěstí ve výběru zaměstnavatele, i když první pracovní den to ještě nešlo říct s určitostí.

 

Čím se nejčastěji bavíš večer po práci?

Nejčastěji si asi zajdu někam posedět s rodinou nebo přáteli. Ráda jen tak sedím a povídám si. Také čtu knihy, chodím cvičit a učím se online. Když je hezké počasí, procházím se Prahou.

 

 

Kristina je ochotná vždy pracovat i z dovolené a za to si jí kolegové velice cení.

Jaký byl tvůj největší sen z dětství?

Přála jsem si být slavná. Jenom jsem si nebyla jistá, jestli jako spisovatelka, básnířka, herečka nebo zpěvačka. Podnikala jsem v tomto směru i různé kroky, ale z nějakého záhadného důvodu ten bestseller zůstal nedokončen a kariéra ve „filku“ (fantasy folk) mi zatím nevynesla zlatou desku.
Je to sen, který zůstal v minulosti. Pokud bych dnes dostala tři přání od zlaté rybky, nijak zvlášť bych o masovou popularitu nestála.

 

 

 

Nezapomeňte se s námi spojit na jedné ze sociálních sítí a sledovat další články ze série My Jsme GiT!

Facebook             Twitter             LinkedIn