GIT Consult

ABAP programátor – junior

ABAP programátor - junior Publikováno: 09.09.2021

Popis zaměstnavatele

Naším klientem je významná energetická společnost.

Náplň práce

- Tvorba programů a reportů
- Podpora uživatelů – řešení service desků
- Realizace projektů - návrhy technického řešení, kontrola a tvorba cílových konceptů
- Monitoring systému (svěřená oblast)

Požadavky

- Participace a práce na projektech - vytváření návrhu řešení, systematický přístup
- Komunikace s businessem a uživateli
- Monitoring systému
- Programování s využitím databází
- Logické myšlení
- Znalost debugingu programů
- Základní znalost customizace systému
- SŠ vzdělání s maturitou
- Znalost českého jazyka minimálně na komunikativní úrovni
- Znalost anglického jazyka alespoň na úrovni čtení technické dokumentace a popisu problematiky

Výhodou:

- Znalost procesů v účetnictví, personalistice, logistice a energetice
- Znalost modulu IDE

Nabízíme

- Zajímavé finanční ohodnocení
- Zázemí stabilní firmy s dlouholetou tradicí
- Pružnou pracovní dobu
- Firemní pracovní úvazek 37,5 hodiny/týden
- Nadstandardní systém zaměstnaneckých výhod v hodnotě 24 000 Kč (k využití na sport, kulturu, rekreaci, zdravotní péči, vzdělávací kurzy, úhradu spotřeby elektřiny a plynu, apod.)
- Odměny za hospodaření společnosti
- Stravenky v hodnotě 120 Kč (zaměstnanec si doplácí 40 Kč)
- Možnost osobního a profesního rozvoje
- Možnost spolupráce se seniorními specialisty
- Práci se špičkovými technologiemi
- Podporu týmových, přátelských a zároveň profesionálních spolupracovníků

Region
Obor
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko