GIT Consult

Account Manager

Account Manager Publikováno: 17.02.2021

Společnost nabízí šíření televizního vysílání pomocí internetového připojení.

Náplň práce

Prohlubování obchodních vztahů, péče o klíčové B2B partnery
Aktivní oslovování nových B2B partnerů (asi 30%)
Hodnocení a reporting obchodních případů
Mapování trhu
Komunikaci s kolegy z marketingu, vývoje a dalších týmů
Kombinace práce v kanceláři a cesty po ČR (2 dny v týdnu v terénu)

Požadavky

Minimálně 2 roky zkušeností na obdobné pozici
Skvělé komunikační dovednosti
Zkušenosti z oblast IT/telco
Systematičnost, komplexnost práce a proaktivita
Neutíchající snaha vyhledávat nové obchodní příležitosti
Produktivita a týmovost
Aktivní řidič

Nabízíme

Balíček rozmanitých benefitů
Zkušené kolegy (v obchodním, vývojovém i realizačním týmu)
Nekorporátní prostředí s otevřenou firemní kulturou
Odměňovací systém s motivační složkou
Možnost růstu
Dynamické a technologicky zajímavé prostředí

Místo výkonu
Brno
Obor
Kontaktní osoba
Lucia Vanderpool