GIT Consult

Administrativní podpora do logistiky_20h/týdně

Administrativní podpora do logistiky_20h/týdně Publikováno: 08.11.2021

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Pro našeho klienta, který je největší americký výrobce a distributor prémiových lihovin a vín hledáme Administrativní podporu do logistiky na 20h/týdně.

Co vás čeká:
- administrativní zpracování dokumentů - objednávky, dodací listy
- spravování avizace příjmů
- administrativní kontrola reklamací
- vytvářeni objednávek v SAPu
- spoluúčast na řízení master date produktu
- výpomoc se zpracováním zákaznických objednávek

Požadavky

- středoškolské vzdělání, ukončené maturitní zkouškou
- zkušenosti s administrativou
- předchozí znalosti systému SAP výhodou
- uživatelská znalost na PC (MS Office – Word, Excel, Power Point)
- samostatnost a chuť se vzdělávat
- schopnost týmové spolupráce

Nabízíme

- motivující finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- 3 sick days
- stravenkový paušál za zpětně odpracovaný den
- 20h/týdně s možností práce z domova
- pracovní smlouvu na dobu určitou na 6 měsíců (s možností prodloužení)
- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: Praha 1

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám prosím Váš životopis.

Kontaktní osoba
Martina Šollová