GIT Consult

Administrativní podpora pro Pražskou energetiku

Administrativní podpora pro Pražskou energetiku Publikováno: 24.11.2021

Popis zaměstnavatele

Naším klientem je významná energetická společnost.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, společnost Pražská energetika, a. s. hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Administrativní podpora s nástupem od 1.12.2021.

Nemusíte být zkušený, ale pracovitý s chutí se něco nového naučit. 🙂

Co vás čeká:
- Administrativní činnost spojená se zadáváním klientských dat do interního systému
- Zasílání informačních emailů klientům
- Podpora celého týmu

Požadavky

- Základní znalost práce na PC (balíček MS Office na uživatelské úrovni)
- Zkušenosti s administrativou výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

- HPP nebo zkrácený úvazek
- Pracovní smlouvu po dobu 6 měsíců
- Nástupní mzdu ve výši 26 000 Kč
- 120 Kč stravenky za odpracovaný den
- 5 týdnů dovolené, 3 sick days
- Nástup: 1.12.2021
- Moderní, čisté a pohodlné pracovní prostředí kousek od vlakového nádraží a tramvajové zastávky Kubánské náměstí

Rádi vám poskytneme bližší informace k pozici. Garantujeme odpověď na každý zaslaný životopis.

Těšíme se na vaší reakci.

Kontaktní osoba
Erika Hájek Solíková