GIT Consult

Administrátor správy dat

Administrátor správy dat Publikováno: 15.06.2022

Významná společnost, která se zabývá vývojem IT aplikací a systémů v oblasti osobní dopravy

Náplň práce

Sběr a zpracování požadavků a dat v interním systému
Podílení se na realizaci firemních projektů
Kontrola dat a zpracování změn
Koordinace a spolupráce s ostatními odděleními
Zpracování příslušné dokumentace

Požadavky

SŠ nebo vyšší odborné vzdělání
Schopnost týmové spolupráce
Preciznost a flexibilita
Zodvědnost vůči plnění zadaných úkolů
Dochvilnost, týmový duch a tah na branku
Komunikativní a učenlivá osobnost

Nabízíme

Zaměstnání u stabilní a silné společnosti
Smysluplná a odpovědná práce na zajímavých projektech
Příjemné pracovní prostředí s dobrou pracovní atmosférou
Odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké výhody
Možnost dalšího vzdělávání a osobnostní růst

Místo výkonu
Brno
Kontaktní osoba
Lucia Vanderpool