GIT Consult

Analytik / technický konzultant

Analytik / technický konzultant Publikováno: 14.06.2022

Globální společnost s dlouhodobou působností v oblasti distribuce léčiv.

Náplň práce

- aktivní účast na studii proveditelnosti ERP WMS K2
- implementace ERP WMS K2
- administrace a systémová podpora - interní aplikace a databáze
- spolupráce s externími dodavateli a interním týmem
- práce s DWH a ETL
- drobný vývoj v PL/SQL
- participace na klíčovém interním projektu implementace nového ERP systému

Požadavky

- zkušenost s implementací a rozvojem podnikových WMS systémů
- dobrá orientace v ERP systémech
- Oracle, SQL, PL/SQL a Application Express (APEX)
- zkušenosti s ETL činnostmi
- údržba databázových objektů v používaném WMS
- vzdělání VŠ nebo SŠ v oboru informační technologie výhodou
- komunikativní znalost AJ

Výhodou:

- Linux – práce s příkazovou řádkou
- Oracle Financials and Accounting (OFA) - podpora účetního systému
- Qlik Sense a BI reporting
- zkušenost s ERP K2
- participace na integračních projektech
- správa a vedení projektů

Nabízíme

- zajímavá a odpovědná práce v dynamickém prostředí stabilní mezinárodní společnosti
- možnost občasné práce z domova
- pět týdnů dovolené
- využíváme stravenkový paušál
- možnost využít kartu MultiSport
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na výuku anglického jazyka
- slevy na produkty
- možnost parkování v areálu společnosti

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko