GIT Consult

Asistent/ka marketingového oddělení s AJ

Asistent/ka marketingového oddělení s AJ Publikováno: 19.03.2021

Popis zaměstnavatele

Mezinárodní společnost se sídlem v centru Prahy.

Náplň práce

- podpora 2 regionálních managerů
- organizace eventů
- komunikace s PR agenturami a externími dodavateli
- organizace služebních cest pro managery (ubytování, doprava) včetně zpracování podkladů pro vyúčtování
- správa obchodní dokumentace, příprava podkladů pro jednání
- příprava smluv a jejich správa
- reporting

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- min. 1 rok zkušeností na obdobné pozici
- pokročilá znalost anglického jazyka nutnou podmínkou
- znalost práce s MS (Outlook, Excel, Word)
- dobré komunikační dovednosti, flexibilita
- kreativita, proaktivní přístup
- nástup IHNED/DOHODOU

Nabízíme

- zajímavé finanční ohodnocení
- spolupráci na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
- nadstandardní balíček benefitů
- moderní a příjemné kanceláře v centru Prahy

Region
Nástup
IHNED/DOHODOU
Kontaktní osoba
Nikola Rejlová