GIT Consult

Asistent/ka vedení společnosti

Asistent/ka vedení společnosti Publikováno: 09.09.2022

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, hledáme kandidáta/ku na pozici Asistent/ka vedení společnosti.
Máte rádi administrativní činnost, jste vysoce organizovaní a precizní, baví Vás nestereotypní práce a máte již prokazatelné zkušenosti s obdobnou agendou? Pak je tato pozice pro Vás ideální a budeme rádi, když nám zašlete svoje CV v českém i anglickém jazyce.

Náplň práce:
- Příprava a editace dokumentů pro vedení společnosti
- Obsluha kancelářské techniky – kopírka, scanner, AV technika aj.
- Příjem, distribuce a evidence příchozí a odchozí pošty
- Občasné překlady cizojazyčného textu
- Zodpovědnost za zajištění úředního ověřování dokumentů
- Přijímání hovorů, zajištění kurýrních zásilek, taxi apod.
- Celková podpora oddělení – organizace služebních cest, zpracování měsíčního vyúčtování cestovních příkazů, rezervace a příprava zasedacích místností, zajištění občerstvení při větších setkáních, vedení chodu kuchyňky

Požadavky

- Komunikativní a organizačně zdatný kandidát
- Český a anglický jazyk na komunikativní úrovni (AJ min. na úrovni C1)
- Další cizí jazyk výhodou
- Uživatelská znalost MS Office
- Loajalita
- Spolehlivost a flexibilita
- Samostatnost

Nabízíme

- Moderní komplex kanceláří
- Dlouhodobou spolupráci
- Atraktivní mzdové ohodnocení
- Bohatou nabídku benefitů
- 25 dní dovolené
- Práci na HPP

Kontaktní osoba
Martina Šollová