GIT Consult

Back Office pracovník

Back Office pracovník Publikováno: 02.06.2021

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Administrativní podpora prodejního teamu a obchodních partnerů
 Zpracování objednávek zákazníků v ERP systému
 Koordinace objednávky až do jejího obdržení zákazníkem
 Výpomoc zákazníkům/obchodním zástupcům s trasováním zásilky
 Zodpovězení dotazů zákazníků ohledně dodacích lhůt
 Zpracování reklamací zákazníků

Požadavky

Komunikativní znalost angličtiny (A2-B1)
 Dobrá orientace v MS Office (především v Excelu)
 Přesnost, spolehlivost, flexibilita
 Komunikativní osobnost a dobrými vyjadřovacími schopnostmi
 Přátelská samostatně přemýšlející osobu s ochotou učit se nové věci
 Proaktivní přístup k řešení problému, schopnost najít správné argumenty a rozhodnout se samostatně
 Analytické schopnosti, obchodní myšlení, dobrá organizace času

Nabízíme

Práci na plný úvazek
 Zajímavou práci v kanceláři
 Řada bonusů: podíl na zisku, vánoční bonus
 Roční hodnocení s možností platového postupu dle tabulky
 Příspěvek na stravu (stravenky)
 Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce ve firmě
 Placené kurzy AJ na firmě (dočasně pozastaveno)
 25 dní dovolené
 Zázemí stabilní společnosti
 Přátelský kolektiv
 Parkování na parkovišti u budovy

Místo výkonu
Brno
Kontaktní osoba
Lucia Vanderpool