GIT Consult

Backend developer

Backend developer Publikováno: 12.02.2021

Ryze česká společnost, která je předním dodavatelem integrovaných řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií. Posláním této společnosti je dělat svým klientům život jednodušší a hledat inovativní řešení pro každého.

Náplň práce

Hledáme vhodného kandidáta pro vývoj v open-source prostředí se zájmem o oblast SDDC a containers
Budeš pracovat na řadě zajímavých projektů, například z oblastí kontaktních center, sítích WAN, cloudových aplikací či open source projektech v oblasti datových center

Náplň práce:

- vývoj v oblasti backendu (Java)
- vývoj nových cloud aplikací v open-source prostředí
- změny konfigurace
- práce s běžícími službami

Požadavky

- hledáme nadšence, který dostane prostor se vybrané technologie naučit
- budete mít možnost samostatně pracovat na zajímavých projektech
- znalost Java a Spring Boot
- zkušenosti se Spring Cloud výhodou
- budeš pracovat s JPA a Hibernate
- zkušenosti s vývojem v oblasti containers
- zkušenost se softwérovou integrací, web services, REST API a SQL
- znalost českého/slovenského jazyka a anglického jazyka

Nabízíme

- Placené vzdělávání a váš rozvoj - placené certifikace, technické a soft-skills školení
- Bonusy, roční odměny, konkurenční plat
- Účast na odborných konferencích
- Práce se skvělými technologiemi pro zajímavé klienty na různých projektech
- Přátelská a stabilní skupina profesionálních spolupracovníků
- Flexibilní pracovní doba a možnost home office
- 5 týdnů placené dovolené
- 5 dnů sick days
- Kurzy angličtiny
- Stravenky
- Úžasné firemní akce

Region
Obor
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko