GIT Consult

Business analytik / IT analytik

Business analytik / IT analytik Publikováno: 30.11.2021

Jedna z největších a technologicky nejvyspělejších finančních institucí. Mějte možnost udávat trendy a nastavovat směr českému bankovnictví.

Náplň práce

- podílet se na zlepšování produktů, procesů a aplikací
- zjišťovat potřeby, požadavky a identifikovat dopady připravovaných změn do procesů a IT
- pracovat jak v projektovém tak v agilním prostředí
- být interním konzultantem a spolupracovat s klíčovými manažery a špičkovými IT specialisty
- práce na inovativních projektech, které hýbou světem bankovnictví
- navrhovat řešení postavená na nejmodernějších technologiích

Požadavky

- máte zkušenosti s business a IT analýzou, návrhem procesů a aplikací
- znáte základní analytické nástroje a techniky (práce se stakeholdery, práce s požadavky, vizuální modelování,…)
- máte dobré komunikační a prezentační dovednosti jak slovem tak písemně (i v anglickém jazyce)
- máte přehledovou znalost bankovnictví, IT technologií a metod vývoje software vč. agilních
- umíte pracovat jak samostatně, tak v týmu, chuť učit se nové věci a otevřenost, autonomii, adaptabilitu a schopnost přijímat zpětnou vazbu

Nabízíme

- roční bonus na úrovni 15 procent
- 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
- 110 Kč za odpracovaný den ve stravenkách - plně hrazené zaměstnavatelem
- příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty) zvýhodněné bankovní produkty
- příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok
- zvýhodněný mobilní tarif, nákup automobilů (Škoda, Opel, Volkswagen a další), nákup elektroniky (Datart, Dell a další), nákup zájezdů (Čedok, Exim Tours, Invia a další), cestování vlakem - Leo Express, občerstvení na Budějovické (KFC, UGO, Paul, Costa) a mnoho dalších

Region
Obor
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko