GIT Consult

Data Quality Analyst

Data Quality Analyst Publikováno: 12.02.2021

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

· Každodenní práce s daty (Kvalita dat a analýza dat)
· Správa databáze
· Podílení se na zajímavých projektech
· Plnění úkolů v rámci probíhajících projektů – dle pokynů nadřízeného (zejména Salesforce Account, Contact, Tender, Business Plan, Opportunity, Simple Quote, Case cleanup projects)
· Úzká spolupráce s obchodním a marketingovým oddělením
· Každodenní komunikace v AJ (mezinárodní prostředí)

Požadavky

· VŠ – Bc. (v oboru informačních systémů, ekonomie, účetnictví, marketingu, logistiky nebo strojírenství)
· Perfektní znalost AJ (každodenní komunikace)
· Pokročilá znalost Excelu (filtry, funkce, kontingenční tabulky, makra, podmíněné formátování)
· Flexibilitu a orientaci na detail
· Ochotu se učit
· Týmovost

Nabízíme

· Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
· Každodenní využití Aj
· Možnost vzdělávání se v daném oboru
· 25 dní dovolené
· Homeoffice
· Stravenky v hodnotě 110,-
· 3 sickydays
· A mnoho dalších…

Místo výkonu
Karlín
Region
Obor
Kontaktní osoba
Nikola Rejlová