GIT Consult

Datový analytik

Datový analytik Publikováno: 30.09.2021

Popis zaměstnavatele

Prestížní mediální společnost

Náplň práce

- napojení a zpracování dat v systému Keboola, tvorba transformací a příprava pro reporty
- vytváření reportů ve vizualizačním nástroji GoodData
- propojování různých čísel do souvislostí
- příprava a vymýšlení hypotéz
- hledání nových obchodních příležitostí

Požadavky

- analytické myšlení
- zkušenost s návrhem a tvorbou databázových systémů
- znalost Pythonu
- jste otevření učit se novým věcem v rámci prostředí datové analytiky
- smysl pro samostatnost, spolehlivost a preciznost

Výhodou:
- zkušenost s Google Analytics a jinými mediálními nástroji

Nabízíme

- Kancelář ve skvěle dostupné lokalitě pár kroků od metra B - Anděl
- Relax zónu
- Možnost práce na IČO / HPP
- Balíček benefitů jako je pět týdnů dovolené a dva sick days
- Rádi Vám přispějeme na penzijní připojištění i jazykové vzdělávání
- Stravenkový paušál
- Pracovní prostředí, kde každý má v rámci kanceláře své pevné pracovní místo

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko