GIT Consult

DevOps engineer

DevOps engineer Publikováno: 30.09.2021

Popis zaměstnavatele

Náš klient je významní eCommerce společnost v CEE regióne.

Náplň práce

- Spolupráce s vývojáři a infrastrukturními týmy
- Práce v duchu GitOps filosofie
- Automatizace a optimalizace nástrojů související s provozem Kubernetes
- Implementace CI/CD pipelines a rozšíření platformy
- Monitorování a vytváření alertů pro své systémy
- Pomoc vývojářům s přechodem do Kubernetes
- Vytváření si nástrojů dle svých potřeb/požadavků (Bash, Golang)
- Držení pohotovosti 24/7

Požadavky

- Linux – práce se systémem, schopnost nastavení sítě, debugovaní aplikace
- Přehled v sítových technologiích - např. TCP/UDP, HTTP, SSL, …
- Obecně pak klíčové technologie jako je Git, Bash, Docker, Kubernetes, Prometheus, AlertManager
- Chuť naučit se Golang

Výhodou:
- Automatizace – Terraform
- Veřejné cloudové služby – Azure, GCP, AWS
- Bare-metal – K8s běží na fyzických serverech
- Golang
- Znalost komponent jako je Helm, Thanos, GitLab, CEHP, Vault, Consul, Istio, BGP, …

Nabízíme

- vyzkoušíš si nejnovější technologie a pracovní přístupy
- možnost odborného růstu, sdílení know-how
- kvalitní technické zázemí a fajn lidi
- 5 dní placeného volna navíc, stravenky, multisport karta, příspěvky na penzijní připojištění, odměny za věrnost
- home office a flexibilní pracovní doba
- čtvrtletní a roční bonusy, odměny za doporučení kandidáta
- VIP ceny v našich e-shopech
- kanceláře v nové budově v srdci Holešovic
- prosluněné terasy
- dog friendly office
- pro homo cykliens či ranní běžce kolárna a šatny se sprchami
- občerstvení a káva na pracovišti zdarma
- výhodné tarify mobilního volání a internetu od O2 Family​ pro tvou rodinu a blízké​​ včetně dotací na telefony a tablety
- exklusivní služby ČSOB PREMIUM obsahující super balíček bankovních služeb zdarma
- spousta dalších slev u našich partnerů (fyzioterapie, bio produkty, výhodnější operativní leasing, Auto Kelly apod.)
- neformální kultura, kde je běžný i přátelský pokec u piva s vedením firmy

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko