GIT Consult

DevOps Infrastructure engineer

DevOps Infrastructure engineer Publikováno: 29.04.2021

Popis zaměstnavatele

eCommerce technologická společnost.

Náplň práce

Do IT týmu společnosti, se kterou vedeme dlouhodobou spolupráci a která má velmi pozitivní zpětnou vazbu od zaměstnanců, hledáme DevOps Infrastructure engineera.
V rámci této pozice budete mít na starosti servery v rámci 3 zemí, terabajtové databáze a časem nový vlastní cloud.
Veškerá tato infrastruktura potřebuje nejen údržbu, ale především ji budete tvořit, navrhovat a vyvíjet.

- Správa, návrh a oživování infrastruktury (2 DC, 3 racky, Ubuntu, ≈ 60 serverů, > 4 TB RAM, hromada jader)
- Návrh, tvorba a správa kubernetes clusterů
- Správa databáz – MySQL (percona, galera, …), redis, Elastic Search
- Rozšiřování, údržba a monitoringu infrastruktury a služeb na ní, síťování
- Správa HW v datacentrech
- Pomáhat vývojářům hledat bottlenecky v jejich aplikacích
- Výstavba a správa interního cloudu
- Vývoj infrastrukturních aplikací a toolů

Požadavky

- Zkušenosti s administrací infrastruktury
- Přehled v oblasti Linux kontejnerů, databází a síťování
- Zkušenosti s automatizací infrastruktury (Puppet, Ansible, Terraform, ...)
- Znalost Docker, Kubernetes, Ceph, MySQL, Elastic Search
- Nadšení pro nové technologie
- Programátorské schopnosti (Python, golang)
- Přehled a zkušenosti s administrací webové aplikace
- Komunikační dovednosti a ochota pracovat s lidmi
- Schopnost a ochota neustále se vzdělávat a učit novému

Nabízíme

- Vynikající pracovní prostředí – společnost má velice kladné hodnocení zaměstnanců na sociálních sítích
- Práce s novými technologiemi
- Prostředí, kde můžeš přicházet s novými nápady
- Neformální prostředí a velká míra samostatnosti
- Kancelář v centru Prahy s velkou terasou
- Každodenní přísun vitamínu pro zdraví
- Fotbálek, šipky a Xbox pro odpočinek
- Benefitní systém Cafeteria
- Relaxační cvičení na pracovišti
- Výuka angličtiny

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko