GIT Consult

DIGITAL MARKETING SPECIALIST /10-15 HODIN TÝDNĚ/

DIGITAL MARKETING SPECIALIST /10-15 HODIN TÝDNĚ/ Publikováno: 06.05.2022

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Jsme malá personálně poradenská společnost s velkými sny. Začínali jsme v roce 2000 spoluprací s předními IT hráči v Silicon Valley. Českým IŤákům jsme pomáhali v těchto firmách najít uplatnění. Dnes obsazujeme pozice především v ČR, ale i ve Velké Británii, Holandsku nebo Německu a v budoucnu se chceme stát jedničkou v IT náboru v Česku. Víc se o nás můžete dozvědět na našem webu GITISIT(.cz) nebo na Atmoskop.cz.

Aktuálně hledáme novou kolegyni nebo kolegu zapáleného pro digitální svět, který nám pomůže rolovat projekt na úrovni celé skupiny, jejíž jsme součástí, který se zaměřuje na digitální aktivity s cílem získávání jak nových obchodních příležitostí, tak i přilákáním kandidátů na pozice našich klientů.

Pozice je ideální pro někoho, kdo preferuje v prvních měsících projektu zkrácený pracovní úvazek cca 10 – 15 hodin týdně, ale následně by měl zájem o rozšiřující se spolupráci s ohledem na potřeby projektu. Může to být studentka/student, maminka na mateřské dovolené nebo kdokoliv, komu bude vyhovovat aktuální časové nastavení a časem by uvítal/a rozšíření úvazku.

Digitální profil
Tato osoba bude v organizaci viditelná a zajistí, aby se manažeři /konzultanti společnosti starali o potenciální klienty vygenerované v rámci projektu digitálního marketingu a procesy s tím spojené.
Tato osoba bude také zodpovědná za obsah webových stránek GIT.
Bude spojovacím článkem mezi GIT a centrálním týmem v zahraničí a zajistí, že naše kampaně budou mít správné zaměření a budou přizpůsobeny našim obchodním potřebám a trhu.

Požadavky

Ideální kandidát by měl
- Rozumět generování leadů
- Umět analýzu klíčových slov
- Mít digitální mindset – rozumět, nebo se naučit Google Ads, SEO a vědět, co jsou klíčová slova a jak rozpoznat negativní klíčová slova, ale také znát dynamiku sociálních médií (Facebook, LinkedIn, Instagram atd.)
- Mít zkušenosti s WordPressem – měl byste být schopen/schopna vytvářet landing pages a kontrolovat kvalitu obsahu (šablony budou dodány v angličtině, ale měly by být přeloženy a přizpůsobeny našim potřebám)

Zásadní pro tuto roli je:
- Výborná schopnost psaní textů v češtině
- Velmi dobrá znalost anglického jazyka

Nabízíme

- Možnost získat unikátní know-how v oblasti digitálního marketingu
- Možnost podílet se na klíčovém projektu společnosti
- Práci v rámci mezinárodního týmu
- Spolupráci na DPP/ DPČ
- Flexibilní pracovní dobu, možnost pracovat z domova a řídit si pracovní čas
- Potřebné vybavení a support společnosti a týmu

Pokud Vás tato příležitost zaujala, prosím kontaktujte nás.

Kontaktní osoba
Erika Hájek Solíková