GIT Consult

e-commerce Manager CR/SK – junior

e-commerce Manager CR/SK - junior Publikováno: 10.02.2021

Pro našeho klienta –zahraniční velkoobchodní společnost z oblasti ICT – hledáme z důvodu rozšíření jejich týmu – nového kolegu na pozici:

Náplň práce

Tato pozice přímo reportuje lokálnímu Head of Sales v CR a nepřímo – VP Sales & Marketing v zahraničí (Evropa)
Každodenní úkoly na této pozici:
· V této roli se stanete 1. zaměstnancem E-Commerce oddělení pro CR & SK – očekáváme tedy velkou dávku samostatnosti I když Vám ze začátku rádi pomůžeme
· postupně se začleníte do středoevropského týmu E-commerce managerů – kteří mají společné týdenní porady a jsou téměř denně v kontaktu prostřednictvím Zoom,
· Klíčová - zodpovědnost za zastřešení E-SHOPu společnosti – tj. prodeje a navyšování obratu, analýza cen, správnosti položek, zadávání marketingových akcí
na podporu prodeje a vyhodnocování úspěšnosti prodejů
· Do Vaší kompetence bude spadat i funkcionalita webu a navrhování lepších řešení (ve spolupráci s IT)
· Naučíte se pracovat s interním redakčním systémem – nahrávat soubory, měnit texty, příp. zadávat bannery
· Budete úzce spolupracovat s obchodním týmem, pro který budete připravovat INTERNÍ REPORTY a OBCHODNÍ ANALÝZY
· Budete používat MS Dynamics – získáte info o úkolech, které je třeba u jednotlivých klientů provést
· Dalším nástrojem, který se v této pozici využívá na denní bázi je MS EXCEL, v kterém byste měl být kovaný a připravovat tabulky v něm by pro Vás měla být zábava
· Dobrá zpráva je, že Vaši AJ využijete na denní bázi – a to jak mluvenou, tak psanou
· Pokud prokážete to, co je výše uvedeno, čeká Vás postup na vyšší pozici

Požadavky

Požadujeme:
· VŠ vzdělání – nejlépe se zaměřením na Ekonomiku, Zahraniční vztahy či Marketing
· min. 3 roky profesních zkušeností v podobné pozici – marketing, e-commerce, e-shop vyhodnocení úspěšnosti + analýzy, reporty
· MS Excel – pokročilá znalost, nástroje Power BI velkou výhodou
· MS Dynamics – předchozí zkušenost vítána
· Praktická zkušenost s redakčním systémem (jakýmkoli)– nutnost
· AJ – komunikativní - B2 – mluvená i psaná - nutné
· Analytické a technické myšlení, nadhled
· Hledáme samostatného člověka, stresuodolného, se schopností nastavit si priority

Nabízíme

Nabízíme:
· Motivující platové ohodnocení – fix + až 25% bonus (KPIs)
· Firemní benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 100 Kč, Multisport karta
· Samozřejmostí je firemní NTB a mobil i k osobnímu použití

Kontaktní osoba
Marcela Slováková