Financial Controller

schedule

Full-time

location_on

Praha

face

Marcela Sudíková

ISS International CR je součástí skupiny, která je globálním lídrem v oblasti Integrovaných Facillity služeb.

Náplň práce

Do týmu našeho klienta, jenž je součástí skupiny, která je globálním lídrem v oblasti Integrovaných Facillity služeb hledáme: zodpovědného angažovaného týmové hráče na pozici Financial Controller.

Náplň práce:
- Vedení účetního týmu
- Vedení měsíční uzávěrky spolu s účetním týmem
- Příprava měsíčních forecastů
- Čtvrtletní dohady a jejich repoting
- Řízení rozpočtového procesu
- Cash-flow reporting
- Komunikace s auditory a daňovými poradci rozdělování nákladů
- Pomoc při měsíční prezentaci obchodního přehledu pro zemi a jednotlivé klíčové zákazníky
- Příprava různých ad hoc analýz

Požadavky

- VŠ ekonomického nebo finančního směru
- Komunikativní angličtinu (C1/C2)
- Znalost všeobecných účetních standardů
- Základní znalosti zákona o dani z příjmu
- Výbornou znalost Microsoft Excel
Výhodou je znalost:
- Microsoft PowerBi
- Microsoft Navision
- Předchozí zaměstnání v oblasti financí, ať už v oblasti facility managementu nebo výroby

Nabízíme

- Zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
- Pracoviště s přátelskou atmosférou
- Občerstvení na pracovišti
- 5 týdnů dovolené
- Kafeterie
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Sick days
- Možnost home office
- Lekce angličtiny

Sem nahrajte soubory Procházet soubory...
Are you sure you want to delete this file?