GIT Consult

Front-End Team Leader

Front-End Team Leader Publikováno: 29.04.2021

Naším klientem je přední technologická společnost, která má zajímavé mezinárodní projekty, kde využívají digital a cloud technologie.

Náplň práce

- Front-End Team leader zajišťuje front-end vývoj projektovým a supportním týmům.
- Zodpovědnost za vynikající přínos svého týmu pro jednotlivé projekty.
- Vedení týmu 5 programátorů.
- Aktívní programování.

Momentálně náš klient používá technologický stack:
- CSS (včetně SCSS, Less:Styled Components, BEM, Bootstrap, responzivní design, mobile-first)
- HTML (a jazyky Nunjucks, Handlebars)
- JS (es5, es6, jQuery, React [Redux, Hooks], TypeScript, Flow, Jest)
- Bundlers/task runners (Grunt, Gulp, Webpack, NPM scripts)
- REST API
- Git (TFS)
- JIRA

V projektech používá náš klient Kentico technologie (Kentico Xperience MVC, Kentico Kontent).

Požadavky

- Silná technická znalost JavaScriptu a Reactu
- Odolný člověk s tahem na branku. Schopného vést tým i v těžkých časech.
- Pravý leader. Leadera, který rozumí svému týmu a individuálním členům týmu.
- Člověk se strategickým smýšlením.
- Vzdělaný člověk. Takový, který zná každodenní práci front-end developera a, ve většině případů, je připraven přiložit ruku k dílu a začít kódovat.
- Pragmaticky inovativního. V kombinaci strategického smýšlení a smyslu pro business, team leader vymýšlí a hodnotí nové přístupy.

Nabízíme

- Agilní prostředí a nové technologie
- Možnost uplatnění nových nápadů a individuální přístup
- Cool tým plný kolegů vždy ochotných poradit
- Zajímavé projekty pro prestižní klienty
- Certifikace vlastního výběru v rámci plánu vzdělávání na míru
- Mezinárodní prostředí s každodenním využitím angličtiny

Pár vět o klientovi:
- Úspěšně na trhu již přes 20 let
- Tým přátelských nadšenců a rádi pracujeme s novými technologiemi
- Nemáme rádi nepotřebné procesy, které nás zpomalují a brání nám ve vývoji

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko