GIT Consult

FRONT END VÝVOJÁŘ – OSTRAVA

FRONT END VÝVOJÁŘ - OSTRAVA Publikováno: 19.11.2020

Pro našeho klienta - IT společnost z oblasti médií - hledáme:

Náplň práce

Jaká bude Vaše náplň práce?

- budete se podílet na vývoji interních informačních systémů, webových a mobilních aplikací (od
malých jednoúčelových aplikací až po dlouhodobé velké projekty)
- možnost měnit projekty, nebo se specializovat jenom na jeden produkt - v návaznosti na projekt,
na kterém budete pracovat
- výběr nejvhodnější platformy pro daný projekt
- udržování a vývoj stávajícího řešení a nově vznikajících částí systému
- implementace integrací s in-house službami nebo třetími stranami
- komunikace s ostatními vývojáři a vedením společnosti

Požadavky

Od ideálního kandidáta požadujeme:

• SŠ nebo VŠ se zaměřením na IT
• Znalost Javascript a jeho frameworků – JS REACT, VUE, ANGULAR
• Znalost HTML, CSS, Typescript
• Grafický cit pro výsledný vzhled aplikace
• znalost AJ – velkou výhodou
• Znalost/zkušenost s agilními metodikami vývoje - Scrumem a Agile
• Týmový hráč

Nabízíme

Nabízíme:

- štědré plat. podmínky
- možnost spolupráce na HPP, práce na ŽL, možnost HO
- 5 týdnů dovolené
- možnost pracovat v mladém týmu
- flexibilní pracovní doba
- pestrost programovacích jazyků a technologií
- práce na smysluplných projektech

Zaujala Vás tato nabídka? Budeme rádi, když nám zašlete Váš strukturovaný životopis a my se Vám obratem ozveme. Těšíme se na Vás.

Místo výkonu
Ostrava
Obor
Kontaktní osoba
Marcela Slovakova