GIT Consult

Fullstack Java vývojář

Fullstack Java vývojář Publikováno: 29.04.2022

Významná moderní banka s pobočkovou sítí i internetovým bankovnictvím.

Náplň práce

- Budete se podílet na vývoji nových funkcionalit internetového bankovnictví s využitím Wicket frameworku
- Každý vývojář participuje jak na analýzách, tak na testování
- Zakládáme si na tom, jak náš kód vypadá

Požadavky

- Máte zkušenosti s Javou (back-end vývoj) a front-end vývojem (Angular, Spring MVC, Wicket)
- Jste nadšenec, kterého baví technologie a bankovní svět
- Rozumíte IDE a nezaleknete se kódu v rozsahu milión řádků
- Jste iniciativní, neleknete se tíhy samostatného rozhodování a neunikne vám žádný detail

Výhodou:

- Znalost Wicket
- Zkušenost s agilním vývojem

Nabízíme

- Vzdělávání a váš rozvoj - technické a soft-skills školení
- Účast na odborných konferencích
- Penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření ihned po zkušební době
- Práce se skvělými technologiemi na klíčových interních projektech
- Přátelská a stabilní skupina profesionálních spolupracovníků
- Flexibilní pracovní doba a možnost home office
- 5 týdnů placené dovolené
- 5 dnů sick days
- Kurzy angličtiny
- Stravenky
- Úžasné firemní akce

Region
Obor
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko