GIT Consult

Group Head of Human Resources

Group Head of Human Resources Publikováno: 10.02.2021

Popis zaměstnavatele

eCommerce technologická společnost.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, lídra v oblasti e-commerce v Evropě, hledáme vhodné kandidátky/kandidáty na pozici Group Head of Human Resources.
Vaším hlavním úkolem na této pozici bude zastřešovat HR včetně mezinárodních HR projektů napříč skupinou, ale také lokální HR a Operations. K nápomoci Vám budou HR týmy všech tří zemí.

Pojďte pracovat pro lídra v oboru a zažijte skvělou firemní kulturu, která je pro tuto společnost charakteristická.

Co bude Vaší náplní práce?
· řídit tým HR specialistů a HR Business partnerů ve všech tří zemích a také operations tým v ČR
· navrhovat a implementovat centrální HR procesy a postupy
· vést rozvojové programy v rámci celé skupiny
· mentorovat členy týmu a zároveň manažery v oblasti jejich individuální rozvoje
· dohlížet a řídit HR projekty, jako jsou onboarding, bonusové systémy, benefity, 360˚ zpětné vazby atd.
· úzká spolupráce s TOP managementem společnosti a jeho podpora
· společně rozvíjet a podporovat silnou firemní kulturu i v online světě se zaměřením na neformální a „start-up“ kulturu
· připravovat a realizovat HR strategii
· rozvíjet a podporovat firemní strategii
· posílit značku zaměstnavatele ve všech třech zemích

Požadavky

· relevantní zkušenosti na obdobné pozici, nebo alespoň na pozici HR Director v ČR
· VŠ vzdělání
· znalost legislativy v pracovně-právní oblasti
· plynulá znalost ČJ a AJ
· orientaci na výsledky, schopnost prioritizace
· proaktivitu, otevřenost a lidský přístup
· výborné manažerské, organizační a komunikační dovednosti
· zkušenost z technology prostředí je výhodou

Nabízíme

· zázemí známé společnosti se skvělou, neformální firemní kulturou
· občerstvení na pracovišti
· relaxační zóny
· flexibilní pracovní dobu
· širokou škálu benefitů (stravenky, Cafeterie, Multisport karta za zvýhodněnou cenu atd.)
· 5 týdnů dovolené
· smlouvu na dobu neurčitou
· lokalitu pracoviště v bezprostřední blízkosti centra Prahy

Pokud Vás pozice zaujala, budeme rádi, když nám pošlete svůj životopis v angličtině.

Kontaktní osoba
Erika Hájek Solíková