GIT Consult

Hlavní účetní / Chief Accountant

Hlavní účetní / Chief Accountant Publikováno: 07.07.2021

Mezinárodní společnost s významným postavením na trhu. V této době společnost vlastní víc než 100 provozoven po celém světě.

Náplň práce

Pro našeho klienta – mezinárodní společnost s významným postavením na trhu – hledáme vhodného kandidáta/ kandidátku na pozici Hlavní účetní / Chief Accountant.
Ideální kandidát/ka bude mít bohaté zkušenosti v oblasti účetnictví, české účetní legislativy a znalost CZ GAAP.
Na této pozici budete dohlížet na každodenní provoz účetního oddělení se zaměřením na české předpisy a účetní principy a zároveň budete přispívat ke správě všech finančních aspektů provozu společnosti.

Náplň práce:

- Zpracování účetní a daňové agendy společnosti
- Vedení menšího účetního týmu
- Koordinace a řízení interního a externího auditu
- Asistence při přípravě budgetů
- Přípravy účetních závěrek a finančních výkazů
- Koordinace, sledování a příprava veškerých provozních vybavení a zásob v souladu s firemní politikou
- Úzká spolupráce s ostatními odděleními napříč společnosti
- Spolupráce při sestavování účetní metodiky, nastavování procesů a interních směrnic

Požadavky

- VŠ vzdělání ekonomického zaměření
- Prokazatelná praxe na obdobné pozici
- Excelentní znalost českých daňových zákonů a účetních předpisů
- Aktivní znalost českého/slovenského a anglického jazyka
- Strategické a analytické myšlení
- Odpovědnost a aktivní přístup
- Samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

-Velmi zajímavé finanční ohodnocení
Zázemí silné společnosti
25 dní dovolené
Atraktivní škála firemních benefitů
Datum nástupu:dohodou
Místo výkonu práce: Praha 1

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete nám prosím Vaše CV v anglickém jazyce.

Přejeme Vám hodně štěstí!

Region
Nástup
03.05.2021
Kontaktní osoba
Erika Hájek Solíková