GIT Consult

Infrastructure consultant

Infrastructure consultant Publikováno: 14.06.2021

Ryze česká společnost, která je předním dodavatelem integrovaných řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií. Posláním této společnosti je dělat svým klientům život jednodušší a hledat inovativní řešení pro každého.

Náplň práce

Náš klient je významným dodavatelem informačních a komunikačních systémů a aplikací se zaměřením na konvergentní sítě, jejich služby a bezpečnost.

Hledáme vhodného kandidáta pro celou fázi projektů od designu, přes vysvětlení funkčnosti návrhu, až po samotnou realizaci sití.
Budeš pracovat na řadě zajímavých projektů, například z oblastí kontaktních center, sítích WAN, či open source projektech v oblasti datových center.

- Návrh a implementace síťové infrastruktury se zaměřením na přepínané, směrované a bezdrátové sítě
- Předprodejní podpora – aktivní tvorba nabídek a odborná podpora obchodníků
- Konzultace a návrhy řešení dle požadavků zákazníka
- Práce na zakázkách – realizace a technická koordinace implementací
- Odpovědnost za úspěšné dokončení projektů ve svěřené oblasti

Požadavky

- Solidní znalost Cisco technologií na úrovni CCNP certifikace
- Znalost konceptů, trendů, standardů a protokolů vztahujících se k přepínaným, směrovaným a bezdrátovým sítím
- Praktické zkušenosti s návrhem a implementací LAN/MAN/WAN sítí výhodou
- Schopnost aktivně hledat, nalézat a navrhovat řešení dle aktuálních požadavků zákazníka
- Spolehlivost, samostatnost, flexibilitu a chuť dále růst a měnit věci kolem sebe
- Znalost angličtiny a řidičský průkaz sk.B

Výhodou:
- znalost Cisco IOS, Cisco IOS-XE, Cisco NX-OS

Nabízíme

- Placené vzdělávání a váš rozvoj - placené certifikace, technické a soft-skills školení
- Bonusy, roční odměny, konkurenční plat
- Účast na odborných konferencích
- Práce se skvělými technologiemi pro zajímavé klienty na různých projektech
- Přátelská a stabilní skupina profesionálních spolupracovníků
- Flexibilní pracovní doba a možnost home office
- 5 týdnů placené dovolené
- 5 dnů nemocenské
- Kurzy angličtiny
- Stravenky
- Úžasné firemní akce

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko