Integrační analytik

schedule

Full-time

location_on

Praha

face

Rastislav Bučko

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

- Vytvářet integrační analýzy (příprava datových modelů, příprava/úprava rozhraní, návrhy chybových stavů, identifikace nefunkčních požadavků, diagramy v Enterprise Architect, příprava release integračních analýz)
- Vytvářet připojovací analýzy Kafka (zvolit vhodný architektonický vzor, zmapovat technické možnosti připojovaných systémů, zadání pro připojení nového systému)
- Zpracovávat podklady od dodavatele, komunikovat s dodavateli a zástupci banky ohledně analýz a projektových plánů
- Vést schůzky a plánovat návazné práce
- Udržovat governance nad platformou, dohlížet na dodržování datového slovníku
- Odbavovat defekty
- Testovat: základní integrační testování dodaných api/topiců
- Spolupracovat s IT Operations (troubleshooting), L3 podpora incident managementu a testování změnových požadavků
- Spolupracovat s IT, business analytiky a zadavateli, bezpečností, compliance, řízením rizik, vnitřním auditem, s projektovou kanceláří na rozvojových projektech

Požadavky

- Praxi na obdobné pozici min. 1 rok
- Znalost vytváření definice pro REST a SOAP API, včetně OpenAPI a WSDL
- Vytváření JSON schémat a validace JSON dat s využíváním JSON schémat
- Orientaci v integračních vzorech
- Základní znalost asynchronní komunikace mezi systémy, ideálně s praktickými zkušenostmi s Apache Kafka
- Schopnost dokumentace v Enterprise Architect
- Základní znalost SQL databází (Oracle, MS-SQL)
- Základní znalost ElasticSearch výhodou
- Základní znalost METADA/CAMUNDA/WSO2 výhodou
- Ekonomické povědomí
- Výbornou češtinu (slovenštinu) a pokročilou angličtinu

Nabízíme

- Zajímavé finanční ohodnocení a roční bonus
- Flexibilní pracovní dobu a možnost home office (3 dny onsite / 2 dny Home Office)
- Týden dovolené navíc + 5 sick days + 5 dní osobního volna
- Možnost investovat do produktů společnosti, nový zaměstnanecký produkt dlouhodobého investování s příspěvkem firmy až do výše 20 000,- Kč/rok
- Příspěvek 10 000 Kč/rok do Cafetérie
- Příspěvek na prevenci a zdravotní péči 10 000 Kč/rok
- Restaurace s kavárnou, fitko v budově, jóga na terase, Multisport karta, možnost zapojit se do sportovních týmů (fotbal, hokej, kolo, běh, beach volejbal)
- Teambuildingy, firemní akce např. Dny zdraví, Family day, sportovní hry, každý druhý čtvrtek po práci drink s kolegy, menší akce pořádané kolegy, divadla, přednášky

Sem nahrajte soubory Procházet soubory...
Are you sure you want to delete this file?