GIT Consult

iOS vývojář – medior

iOS vývojář - medior Publikováno: 30.06.2021

Zajímá Tě vývoj a inovace v oblasti IPTV? Chceš předávat své znalosti a zkušenosti s vývojem aplikací mezinárodnímu kolektivu mladých developerů? Láká tě pracovat v expandující společnosti?
Neváhej se nám ozvat.

Náplň práce

Co ti chceme svěřit:
Vývoj špičkové aplikace pro unikátní produkt
Řešení technologické výzev např. vyhledávání, recommendation system IPTV a další zajímavé perličky
Support kolegů
Směřování vývoje iOS a AppleTV aplikace

Požadavky

Jak si představujeme nového kolegu/kolegyni:
Umíš SWIFT
Máš zkušenost s vývojem AppleTV
Máš chuť sdílet a předávat své znalosti a zkušenosti
Jsi týmový hráč a rád se bavíš
Domluvíš se anglicky s kolegy v týmu
Jsi flexibilní se smyslem pro detail
Dokážeš být nad věcí, podívat se na věci novou optikou a hledat řešení s kolegy

Nabízíme

Co ti chceme nabídnout:
Firemní produkt IPTV domů včetně přístupu k prémiovým kanálům
Televizi a XBOX na pracovišti pro Tvůj relax
Stravenky
Mobilní telefon
Notebook
Možnost home office
Sick days (5 dní v roce)
Teambuildingy a firemní akce
Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
Výuku angličtiny
Flexipassy nebo multisport card

Zaujala Vás uvedená pracovní nabídka? Zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LN a my se s Vámi bleskově spojíme. Těšíme se na Vás.

Místo výkonu
Brno
Obor
Kontaktní osoba
Marcela Slováková