GIT Consult

IT administrátor

IT administrátor Publikováno: 26.07.2021

Úspěšná česká společnost, která je lídrem v oblasti drogistického a spotřebního zboží.

Náplň práce

- Starostlivost o bezproblémový chod aplikací, služeb a zabezpečení firemních prostředků (dat, serverů a koncových stanic)
- Udržovat, rozvíjet, spravovat a monitorovat stávající prostředí (cca 100 serverů - většina je virtualizovaná)
- Spolupracovat se správci infrastruktury, klientské podpory a jednotlivých aplikací při řešení problémů
- Podílet se na IT projektech - od tvorby zadání, komunikaci s interním týmy, nebo externími firmami, přes samotnou realizace, testování a nasazení do produkčního prostředí
- Budete se podílet také na bezpečnostní strategii společnosti
- Návrh a udržování provozní dokumentace

Požadavky

- Velmi dobrou znalost administrace a služeb OS Windows 2012/2019 (AD, ADFS, BitLocker, CA, DC, DHCP, DNS, Fileserver, GPO, LDAP, PKI, Printserver, Powershell, Radius, RDP, WSUS), certifikace je výhodou, ale praxi oceníme více.
- Velmi dobrou znalost administrace a služeb online prostředí Microsoft365 (Azure, Exchange, Sharepoint, Teams, Project), certifikace je výhodou, ale praxi oceníme více.
- Dobrou znalost definice/postupů a nástrojů pro monitoring a zabezpečení firemních dat, serverů a koncových stanic, zkušenost s aplikacemi Fortinet (FortiAnalyzer, FortiClient, FortiEMS) výhodou.
- Dobrou znalost klientského OS Windows 10 a balíku MS Office.
- Doložitelnou praxi alespoň poslední 3 roky na obdobné pozici/prostředí.

Výhodou:
- Orientace v síťovém prostředí a síťových protokolech.
- Praktickou zkušenost s virtualizovaným prostředím (VMWare vSphere).
- Praktickou zkušenost s OS Linux (distribuce CentOS a Debian).
- Praktickou zkušenost s projektovým SW (MS Project)

Nabízíme

- Zázemí a stabilitu prosperující firmy
- Velmi dobré finanční ohodnocení
- Přátelské a neformální prostředí
- Týden placeného volna a flexibilní pracovní dobu
- Homeoffice dle pravidel firmy
- Firemní benefity
- Bezproblémové parkování přímo v místě pracoviště (Praha – Šestajovice)

Kontaktní osoba
Magdaléna Ptáčková