GIT Consult

IT ADMINISTRATOR_JUNIOR_SENIOR

IT ADMINISTRATOR_JUNIOR_SENIOR Publikováno: 11.11.2020

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Správa a podpora uživatelů PC stanic s OS Microsoft
Administrace uživatelů v rámci serverových systémů a aplikací
Management dohledového systému
Kontrola a zpracování požadavků uživatelů
Denní komunikace s uživateli

Požadavky

Min.SŠ vzdělání
Schopnost každodenní komunikace
Alespoň minimální praxe v IT, ale potřebujeme velké nadšení pro další vzdělávání se
Základní či pokročilé znalosti a praktické zkušenosti v následujících oblastech: - Síťová problematika a základní protokoly TCP/IP, HW – schopnost diagnostiky závady PC, Klientské systémy Windows a MS Office
Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
Znalost poštovních a serverových systémů Windows Server (VÝHODOU)
Anglický jazyk alespoň na středně pokročilé úrovni

Nabízíme

Rozmanitou práci na různých místech a v různých oblastech IT
Motivující finanční ohodnocení
Benefity (neomezené volání, auto i k soukromým účelům, stravenky, 25 dní dovolené, roční bonusy a další)
Práci pro klienty, kteří jsou ve svých oborech lídry na českém nebo i světovém trhu
Získávání odborných zkušeností v rámci sdílení firemního know-how
Příjemné a přátelské pracovní prostředí

Kontaktní osoba
Nikola Rejlova